Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 670

Nasz zespół

Recepcja

Anna Evans
Recepcjonistka

tel.: 32 746 92 00
anna.evans@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Cabon
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 32 746 92 00
tomasz.cabon@porscheinterauto.pl

Marcin Niemiec
Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: 32 746 92 00
marcin.niemiec@porscheinterauto.pl

Michał Nawrocki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 32 746 92 00
michal.nawrocki@porscheinterauto.pl

Łukasz Kwiatkowski
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 32 746 92 00
lukasz.kwiatkowski@porscheinterauto.pl

Lidia Raszka
Specjalista ds. Przetargów i Zamówień Publicznych

tel.: 32 746 92 00
lidia.raszka@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Mateusz Studnik
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 746 92 00
mateusz.studnik@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Daria Michalak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel.: 32 746 92 00
daria.michalak@porscheinterauto.pl

Marcin Karnasiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 32 746 92 00
marcin.karnasiewicz@porscheinterauto.pl marcin.karnasiewicz@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Michał Cigorin
Kierownik Serwisu

tel.: 32 746 92 00
michal.cigorin@porscheinterauto.pl

Barbara Sojda
Asystentka Serwisu

tel.: 32 746 92 00
barbara.sojda@porscheinterauto.pl

Tomasz Radziszewski
Doradca Serwisu

tel.: 32 746 92 00
tomasz.radziszewski@porscheinterauto.pl

Jacek Kaszyński
Doradca Serwisowy

tel.: 32 746 92 00
jacek.kaszynski@porscheinterauto.pl

Jakub Kierznowski
Doradca Serwisu

tel.: 32 746 92 00
jakub.kierznowski@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Aleksander Czura
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 00
aleksander.czura@porscheinterauto.pl

Jerzy Garbowski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 00
jerzy.garbowski@porscheinterauto.pl

Kamil Walus
Specjalista ds. NORA, Specjalista ds. sprzedaży części i akcesoriów

tel.: 32 746 92 00
kamil.walus@porscheinterauto.pl

Bartosz Buja
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 00
bartosz.buja@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Artur Burda
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 32 746 92 00
artur.burda@porscheinterauto.pl

Marcin Prokopowicz
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 32 746 92 00
marcin.prokopowicz@porscheinterauto.pl

Izabela Rzepka
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 32 746 92 00
izabela.rzepka@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Dorota Gradecka
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 32 746 92 00
dorota.gradecka@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Ewa Grochocka
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 32 746 92 00
ewa.grochocka@porscheinterauto.pl

Dyrekcja

Robert Jucha
Dyrektor Regionalny

tel.: 32 746 92 00
robert.jucha@porscheinterauto.pl

Tomasz Tęcza
Dyrektor Salonu

tel.: 32 746 92 00
tomasz.tecza@porscheinterauto.pl

Zarząd

Peter Voscek
Prezes Zarządu