baner
Porsche Katowice
Porsche Katowice

Nowy Amarok


Oto Amarok.
Nowy pickup marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Sprawdź

Cena katalogowa

od 229 000 zł

Moc silnika

240 KM

Zużycie paliwa

10,1 - 10,3 l/100 km

Liczba miejsc

5

Każda droga jest celem

Nowy Amarok to wszechstronność na czterech kołach - stworzony dla ludzi, dla których samochód musi potrafić coś więcej niż tylko dojechać z punktu A bo B. Wyposażony w nowoczesne rozwiązania techniczne bez problemów podoła stawianym mu wyzwaniom, gdyż niezależnie od pogody ten tytan pracy poradzi sobie w prawie każdym terenie. Jego nowa, niepowtarzalna stylistyka sprawia, że przyciąga spojrzenia, gdziekolwiek się pojawi. Poznaj nowego Volkswagena Amaroka – udane połączenie samochodu dostawczego i auta klasy Premium.

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że nowy Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z trzech wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy, nowe listwy Styling Bar, orurowanie i stopnie przy drzwiach.

Tak wygląda offroad

Co sprawia, że nowy Amarok jest prawdziwie terenowym samochodem? Dzięki nowym rozwiązaniom technicznym, większej liczbie trybów jazdy, poduszkom powietrznym i ponad 25 systemom wspomagającym sprawdza się w terenie lepiej niż jego poprzednik. Modyfikacje wprowadzone do nadwozia, zawieszenia, silnika i przekładni oraz znacznie większa głębokość brodzenia, większy kąt zejścia i natarcia, a także większy prześwit poprzeczny mają istotny wpływ na poprawę możliwości terenowych. Krótko mówiąc: lepsze cechy offroadowe, większy komfort jazdy terenowej – po prostu więcej tego, co typowe dla Amaroka.

Tak wygląda wszechstronność

Transport ładunku, holowanie przyczepy lub pokonywanie bezdroży, w mieście, za miastem lub w terenie, wersja Style lub Amarok Aventura – nowy Amarok jest kwintesencją wszechstronności. Przy tym jest większy niż jego poprzednik, a dzięki licznym przemyślanym rozwiązaniom jeszcze lepiej stawi czoła nawet poważnym wyzwaniom. Na przykład może holować przyczepę o masie 3,5 tony. A w przestrzeni ładunkowej między nadkolami zmieści się w poprzek europaleta, którą można zamocować do stabilnych zaczepów. Te i wiele innych cech sprawiają, że Amarok jest uniwersalnym samochodem użytkowym. Natomiast dzięki nowym elementom wpływającym na komfort, ponad 25 systemom wspomagającym, poduszkom powietrznym i pakietom wyposażenia zewnętrznego ten pickup imponuje zarówno przy transporcie ludzi, jak i ładunku. I to niezależnie od jakości dróg, jakie przyjdzie mu pokonywać.

Od wyposażenia podstawowego po premium – zawsze Amarok!

Nowy Volkswagen Amarok dba, aby praca była jeszcze bardziej komfortowa, przynajmniej ta związana z przemieszczaniem się i transportem. Nowy Amarok oferuje najwyższy poziom komfortu oraz inteligentny system Infotainment i nowoczesne systemy wspomagające kierowcę, znacznie rozbudowane w porównaniu z poprzednikiem. Poznaj niektóre z cech premium Amaroka.

{{detail.title}}

{{detail.text}}

Oto Amarok. Nowy pickup Volkswagena.

Nowy Amarok został stworzony od podstaw na nowo. Ze swoimi nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i nową stylistyką łączy właściwości samochodu terenowego z komfortem rodem z segmentu premium. To, co go wyróżnia, to wszechstronność, która ma swoje odzwierciedlenie także w licznych dodatkowych elementach i pakietach wyposażenia. Teraz masz jeszcze więcej możliwości, by Amarok stał się samochodem w pełni spełniającym Twoje wymagania.

{{detail.title}}

{{detail.text}}

WE ROK: Amarok Club

Amarok Club to miejsce spotkań dla około 4 tysięcy fanów Amaroka, miłośników samochodów terenowych oraz entuzjastów pickupów, a także dla wszystkich innych zainteresowanych. Po prostu dla WeRoker’ów. Tutaj znajdziesz ludzi o takich samych zainteresowaniach, jak Ty, którzy lubią jazdę offroad i dyskusje online. Możesz wymienić opinie o zabudowach samochodów i znaleźć informacje zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów. A do tego dowiesz się o wszystkich akcjach, konkursach i wydarzeniach organizowanych przez markę Volkswagen Samochody Dostawcze. Jeżeli jesteś fanem Amaroka, musisz być w tym klubie!

Zarejestruj się

Komfortowe i ważne: systemy wspomagające

Nowy Amarok może być wyposażony w ponad 25 systemów wspomagających kierowcę, z tego 20 jest zupełną nowością w Amaroku. Zdecyduj, jakim poziomem komfortu chcesz się cieszyć prowadząc auto.

Komfortowe systemy wspomagające{{system.title}}

{{system.text}}

Systemy wspierające podczas jazdy{{system.title}}

{{system.text}}

Cyfrowe usługi i aplikacje

{{detail.title}}

{{detail.text}}

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty?
Napisz do nas!Zostaw swoje dane - napiszemy do Ciebie,
gdy zostaną opublikowane!

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe