Porsche Katowice - Samochody Użytkowe
Najszybszy kurier w mieście Najszybszy kurier w mieście

Nowy Crafter

z gwarancją na 5 lat już za

1 484 zł netto/mies. *
Volkswagen Crafter gwarancja

Volkswagen Crafter

3640 mm wysoki dach 2.0 TDI 140 KM

*Gwarancja producenta 24 miesiące + dodatkowo polisa gwarancyjna na dodatkowe trzy lata/ 300 000 km. 
**do kalkulacji wzięto następujące parametry: Cena samochodu po rabcie branżowym:  84 432 zł netto / 10 % wpłaty własnej / 59 rat / 1% wykupu.  

Przetestuj
swojego Craftera

umów się na bezpłatne użyczenie samochodu!

Warning: Creating default object from empty value in /STRONY_WWW/piap-lms-2018/get.php on line 17

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń