Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłooszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysďługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 670

Dlaczego Eko-Logiczny?

W trosce o zadowolenie Klientów, którzy cenią sobie ekonomiczną i ekologiczną jazdę, inżynierowie koncernu Volkswagen nie ustają w pracach nad stworzeniem efektywnych źródeł napędu, o jak najniższej emisji spalin. Bazujące na technologiach TSI i TDI silniki benzynowe i wysokoprężne, poprzez zmniejszanie pojemności skokowej (downsizing), coraz bardziej zyskują na oszczędności i czystości, a przy tym nie tracą na dynamice.

Innowacja->Oszczędność->Efektywność->Ekologia->Dostępnośc cenowa

BlueMotion Technologies (BMT) dostępne są w większości oferowanych przez Volkswagena modeli w przystępnej cenie. Jako lider w dziedzinie ekologicznych rozwiązań na rynku mtoryzacyjnym, gwarantuje wysoką jakość, oszczędnośc i przyjazny śodowisku chartakter swoich samochodów.

Najważniejsze elementy BMT:

  • Silniki TSI, TDI, automatyczna dwusprzęgłowa przekładnia DSG
  • Pakiet BlueMotion Technology, dostępny w modelach Volkswagena (m.in. system Start-Stop
    i rekuperacja)
  • Modele BlueMotion - najoszczędniejsze w swojej klasie. Są dostępne w szerokiej gamie wersji wyposażeniowych i przystępnej cenie.
  • Poniżej przedstawiamy przykładowe oszczędności jakie daje każdego dnia stosowanie BlueMotion Technologies: